Kula Maden Suları
tr | en |

Hakkımızda

Kula Maden Suları 1972 yılında Merhum Ali Zabunoğlu tarafından Manisa nın Kula ilçesinde kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar 3 nesildir aynı aile tarafından yönetilmektedir. 3.Kuşak da şu anda firmada görev almaya başlamıştır.

Kula Maden Suları Firması Ege'nin ve özellikle Manisa’nın Kula ilçesine yaptığı yatırımlarla Manisa nın, büyüyen maden suyu şirketidir.

Maden suyumuz otomatik makinalarla, el değmeden en son teknoloji ile tüketicilerle buluşmaktadır. Fabrikamız yeni makine parkuruyla Türkiye'nin en modern maden suyu tesislerinden biridir.

Üretimimiz 3 ayrı hat , 200 ml,250 ml lik iki farklı şişe tasarımıyla; meyveli, dönüşümlü (kasalı) ve iadesiz madensuyu olarak saatte 80.000 şişe olarak gerçekleşmektedir.

Ege Bölgesi ağırlıklı çalışan firmamız ayrıca Marmara, Akdeniz Bölgesi ve İç Batı Anadolu bölgesinde de bayileriyle büyümektedir. Ayrıca Ağırlıklı Ortadoğu ülkeleri olmak üzere,Avrupa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine,yoğun bir şekilde devam eden ihracatımızla,ülke dışı pazarda büyümemiz tüm hızıyla sürmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye ‘nin en kaliteli ve güvenilir maden suyu markası olmak

Misyonumuz

42 yıla yakın geçmişimizle, kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden, yüzde yüz Türk sermayeli bir kuruluş olarak her zaman en iyi tedarikçilerle işbirliği yapan, çevreye duyarlı, her çalışanını aileden biri gibi gören, doğru fiyatla müşteriye ulaşan bir şirket olarak her zaman büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektir.